TÜRKİYE'NİN HER YERİNE ÜCRETSİZ KARGO

Hakkımızda

Dünyanın en sert kahvesine merhaba deyin! Taft Coffee, güne enerjik bir başlangıç yapmak istediğinizde ya da uykusuz uzun bir geceye ihtiyaç duyduğunuzda vazgeçilmeziniz olmaya aday.

Dünyanın En Güçlü Kahvesi

Türkiye'de kafein düzeyi yüksek ilk kahve markasını hayata geçirme fikri Taft Coffee Co'nun serüvenin başlangıcı oldu. Şirket olarak yüksek kafeinli, dünya standartlarında bir organik kahve ortaya çıkarmak, bunu Türkiye'deki kahve severlere sunmak amacıyla kahve çekirdeklerinin izinde, en iyi sonucu aramaya koyulduk. Onlarca farklı kahve çekirdeğini farklı oranlarda harmanladık ve bugünkü Taft Coffee'nin son formülünü ortaya çıkardık.

Güne Enerjik Başlayın ya da Hiç Uyumayın

Endonezya-Honduras harmanından hazırladığımız Taft Coffee, özenle topladığımız kahve çekirdeklerini ustalıkla kavurduğumuz özel bir harman. Kilogram başına 21.2 gram kafein içeriğiyle Dünyanın

 en sert kahvesi statüsündeki Taft Coffee'yi uyanık ve enerjik kalmak istediğiniz her an keyifle yudumlayabilirsiniz.

Yüksek Kafeinli Organik Kahve

Ortalama olarak, bir espressodan alacağınız kafein miktarı 80 mg seviyesinde. Taft Coffee'de ise bu miktar yaklaşık olarak 170 mg. Bu da iki kat fazla kafein ve dolayısıyla iki kat enerji anlamına geliyor.

Kullandığımız kahve çekirdekleri nedeniyle kafein düzeyi yüksek olan Taft Coffee, hiçbir kimyasal madde içermez ve tamamen organiktir. Güvenle alabileceğiniz Taft Coffee, üstelik yüksek kafein oranına karşın her damak tadına uygun, lezzetli bir içim sunuyor.

 

 

Kapat

Popup

Use this popup to embed a mailing list sign up form. Alternatively use it as a simple call to action with a link to a product or a page.

Age verification

By clicking enter you are verifying that you are old enough to consume alcohol.

Ara

Sepet

Sepetiniz Henüz Boş
Sepete Ekle