İçeriğe geç

Sepet

Sepetiniz boş

Bir kafe ortamında sohbet eden iki kadın barista yan yana yer alırken, sağ taraftaki espresso makinesi ile kahve demlemektedir.

TAFT Kahve akademisi

TAFT Coffee'de kahveye dair merak ettiğin her konuda detaylı içeriğe kolayca ulaşabilirsin.

Kahve demleme yöntemleri, kahve çeşitlerinin özellikleri, kahvenin tarihine dair ilginç bilgiler, kahvenin üretim aşamaları ve birbirinden lezzetli kahve tarifleri için doğru yerdesin.

Eğer kahve kültürüne ilk adımını yeni atıyorsan, blogumuzu okumaya başlayarak kısa sürede bilmen gereken her şeyi öğren!

Sağ elindeki TAFT Termos'tan sol eliyle tuttuğu TAFT Kupa'ya filtre kahve dolduran gri kazaklı bir kişi yer almaktadır.

İYİ KAHVE NASIL YAPILIR?

ÜCRETSİZ DEMLEME KİTAPÇIĞI

MUTLAKA OKUMAN GEREKEN

KAHVE YAZILARIMIZ

Şeffaf bir bardakta buharlı filtre kahve, ahşap bir masanın üzerinde sıcak ve samimi bir ortamda duruyor. Çevresinde kahve çekirdekleri, kahve filtresi ve küçük bir bitki bulunuyor. Arka plan bulanık olup, kahve bardağını ön plana çıkarıyor.

Filtre Kahvenin Faydaları: 9 Bilimsel Fayda!

Filtre kahvenin faydalarını keşfedin! Antioksidan deposu, yağ yakımını hızlandıran, karaciğeri koruyan ve depresyon riskini azaltan filtre kahvenin sağlığa olan 10 bilimsel yararını öğrenin!

Daha fazlasını oku
Kahve Çeşitleri Nelerdir? Kısaca Bilmeniz Gerekenler

Kahve Çeşitleri Nelerdir? Kısaca Bilmeniz Gerekenler

Eğer bir kahve sever isen, sen de kendini favori kahve çeşidini ararken bulabilirsin. Unutma senin gibi kahve tutkunlarının keşfedeceği birçok kahve türü var. Bu yazımızla beraber; kahve çekirdeği ...

Daha fazlasını oku
Taze demlenmiş iki espresso shot'ı, altın krema ve zengin dokuyu yakalayarak bardaklara akarken.

Espresso, Ristretto ve Lungo Farkları: Nedir, Nasıl Yapılır?

Espresso, Ristretto ve Lungo nedir ve nasıl yapılır? Bu rehberde, bu üç kahve türünün yapım süreçlerini ve aralarındaki farkları keşfedin. Kahve keyfinizi bir üst seviyeye taşıyın!

Daha fazlasını oku
Anasayfa Kahveler Fırsatlar Kategoriler Hesabım